Ak parti Logo ANA SAYFA | ANKETLER | FOTO GALERİ | ZİYARETÇİ DEFTERİ | İLETİŞİM
Başkan
DUYURULAR
Tüm Duyurular
 
E-BÜLTEN
E-Bülten


HABERLERBAŞSOY’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Özet

      AK Parti İl Başkanlığına seçilen Cemalettin Başsoy’a, hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Ziyaretler kapsamında Üzümlü ilçe ve belde belediye başkanları Cemalettin Başsoy’u makamında ziyaret ettiler.

     Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen kongrede AK Parti Erzincan İl Başkanlığı’na seçilen Cemalettin Başsoy’u, Üzümlü Belediye Başkanı Av. Sami Sertadım, Bayırbağ Belediye Başkanı Mehmet Çolak ve Karakaya Belediye Başkanı Ömer Oktay ziyaret etti. Belediye Başkanları tarafından Başsoy’a çiçek takdim edildi. İl Başkanı seçilen Cemalettin Başsoy ve yeni yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar dileyen Belediye Başkanları hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

            AK Parti İl Başkanı Cemalettin Başsoy ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kongre sürecini başarı ile tamamladık. İnşallah bundan önce olduğu gibi bundan sonrada birlik ve beraberlik içerisinde çok daha güzel çalışmalara imza atacağız. Partimize emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Üzümlü ilçemizin merkez ve belde belediye başkanlarının bu ziyaretleri beni memnun etti. Onlara çalışmalarında başarılar diliyorum ve teşekkür ediyorum” dedi.

            Ziyaret bir süre devam eden sohbetin ardından son buldu.

 
 
 Takvim 04.06.2012 Görüntüleme 907 defa görüntülendi
Fotoğraf Galerisi Ziyaretçi Defteri Anket
Gençlik Kolları Kadın Kolları Akim Yaşlılar Koordinasyon Merkezi Özürlüler Koordinasyon Merkezi Kütüphane Siyaset Akademisi Ak Kanal
Halitpaşa Cad. Zekeriya Önler İşhanı Kat:3 ERZİNCAN
Tel: (0446) 223 70 73 / Fax: (0446) 214 64 31
© Copyright 2011 Ak Parti Erzincan İl Başkanlığ
KaleNet